Kendin Getir
Loading...

Kendingetir.com

Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işi yapan firmaları iletişim bilgileri ile ücret bilgilerini yayınlayarak müşterilere firma seçme ve halı yıkama firmalarınında tüm müşetrilere ulaşma imkanı sağlıyoruz. Halı yıkama fabrikalarının halı teslim alma büro veya fabrika adresleri, teslim alma ve teslim etme saatleri ile telefon numaraları listelenmektedir.

Tek parça halı yıkatmak veya battaniye yıkatmak, yorgan yıkatmak, kilim yıkatmak için yüksek ücret ödeme yapmazsınız.

Müşteri halısını kendi getirdiğinde firmaların indirimlerinden faydalanır. Halı yıkama firmaları personel, araç ve yakıt giderlerinden tasaruf etmiş olurlar.

Müşteri kendi getirdiğinde halı yıkama firmalarının ne zaman teslim alacaklar diye akşama kadar evde beklemek zorunda kalmazlar.

Halı yıkama firmalarının telefon numaralrı ulaşabilirler ve telefon rehperine kayıt etmeden tek dokunuşla firmalara WhatsApp den mesaj yazarak iletişim sağlamalarını sağlamaktadır.

Halı yıkama fabrikalrı Kendingetir.com ait olan 08505906518 telefon numarası ile yıkanan halı/ürünlerin durumunu devamlı olarak bilgilendirir.

Müşteriler halı / ürünlerin durumunu telefon numarası ve randevu oluşturulduğunda sms/eposta ile gönderilen şifre kullanarak her zaman kontrol edebilir.